Sima to kocur, który dużo przeszedł. Do schroniska trafił w strasznym stanie, aktualnie wraca do pełni sił. Simbek lubi inne koty jak i psy, ludzie też nie są mu obcy. Lubi wskoczyć na kolana, a głaskanie to jego ulubiona rzecz. Kocur znaleziony w Bielsku-Białej na ulicy Groszkowej w dniu 29.04.2026r